Groove Army Academy

Groove Army Academy

Groovies!

Otevřeli jsme školu, svoji vlastní akademii. Konečně tak vyslechneme přání mnohých. K dispozici je pravidelný bubenický kurz, pod taktovkou Tokhiho a nejlepších hráčů Groove Army alfa týmu.

Na úrovni ani věku nezáleží! Všem půjčíme nástroj! Nemusíte sebou mít vůbec nic! Jen možná pohodlnější oblečení, někdo možná špunty do uší pro akustické pohodlí a někteří pak vlastní chrániče na nohy, pokud chcete hrát veliký buben – surdo.

Uvítáme kohokoliv, kdo chce prostě jen hrát, kdo chce poznat parádní zázemí, nový kolektiv super lidí a zažít fantastickou show!
Výuka probíhá od úplných základů, nudit se ale nebudou ani ti pokročilejší. Společně se všem budeme věnovat tak, aby každý mohl být součástí orchestru, bez ohledu na aktuální úroveň. Ti nejlepší pak můžou na akce jezdit s námi!

V ceně kurzu je výuka, + zapůjčení nástroje, pokud nemáte vlastní.

Samotná výuka probíhá přímo v našem areálu, kousek od metra Depo Hostivař (zelená, A).
Bubnujeme ve čtvrtek 19:00 – 20:30 .

Případné dotazy na Tokhiho přímo:

+420607673145 | tokhi@tokhi.cz

Zúčastnit se můžete i formou open class, to znamená, že dorazíte kdykoliv. Není potřeba mít zaplacenou celou kartu. Open class se platí na místě, opět je pronájem nástroje v ceně.
Každá open class stojí 300,- , kartička na 10 vstupů potom 2 500,-.

Zájemce přidáme do tajné skupiny Akademie, kde se pak vše interní řeší.

Moc se na vás těšíme!

A kdo tě bude v akademii učit?

tokhi-2022

Tokhi

Zakladatel a leader Groove Army. Pod jeho vedením probíhají všechny lekce a nebo zkoušky kapely. Od střední školy se pohybuje na špičce hudební scény a učil se od těch nejlepších.

roman

Roman

Za dlouhá léta se stal Tokhiho pravou rukou. Zkušený bubeník, který ovládá většinu našich nástrojů, učí, nebo vede orchestr ve dnech, kdy Tokhi není k dispozici.

Intro

Nástroje

Adresa:
Služeb 1
Depo Hostivař
Praha 10, Strašnice
108 00
Zobrazit na mapě