Groove Army Academy

Groove Army Academy

BOHUŽEL, Z DŮVODU NAŘÍZENÍ VLÁDY MOMENTÁLNĚ SKUPINOVÉ LEKCE NEPROBÍHAJÍ. O ZMĚNÁCH VÁS BUDEME INFORMOVAT, ZATÍM TO VYPADÁ, ŽE SEMESTR V ZÁŘÍ BY ZAČÍT MOHL. TĚŠÍME SE NA SHLEDÁNÍ!

Groovies!

Otevřeli jsme školu, svoji vlastní akademii. Konečně tak vyslechneme přání mnohých. K dispozici je pravidelný bubenický kurz, pod taktovkou Tokhiho a nejlepších hráčů Groove Army alfa týmu.

Na úrovni ani věku nezáleží! Všem půjčíme nástroj! Nemusíte sebou mít vůbec nic! Jen možná pohodlnější oblečení, a někteří pak vlastní chrániče na nohy, pokud chcete hrát veliký buben – surdo.

Uvítáme kohokoliv, kdo chce prostě jen hrát, kdo chce poznat parádní zázemí, nový kolektiv super lidí a zažít fantastickou show!
Výuka probíhá od úplných základů, nudit se ale nebudou ani ti pokročilejší. Společně se všem budeme věnovat tak, aby každý mohl být součástí orchestru, bez ohledu na aktuální úroveň. Ti nejlepší pak můžou na akce jezdit s námi!

V ceně kurzu je výuka, + zapůjčení nástroje, pokud nemáte vlastní.

Cena vždy za pololetí (září – leden, leden – květen) 3500,-

Samotná výuka probíhá přímo v našem areálu, kousek od metra Depo Hostivař (zelená, A)
Bubnujeme v pondělí, 18:00 – 19:00

Případné dotazy na Tokhiho přímo:

+420607673145 | tokhi@tokhi.cz

Zúčastnit se můžeš i formou open class, to znamená, že můžeš přijít kdykoliv, na jakoukoliv hodinu, a nemusíš mít zaplacený celý kurz. Open class se platí na místě, opět je pronájem nástroje v ceně.
Každá open class stojí 200,- (první je zdarma)

Zájemce přidáme do tajné skupiny Akademie, kde se pak vše interní řeší.

Cena vždy za pololetí (září – leden, leden – květen):

Open class se platí na místě, opět je pronájem nástroje v ceně. Každé pondělí 18:00 – 19:00, 200 Kč na lekci.

Adresa:
Groove Army areál,
Zkušebny Praha, Továrna
Služeb 1, Depo Hostivař

Jak se k nám dostanete:
Metrem na lince A jedete až na konečnou Depo Hostivař. Vystoupíte z metra a pokračujete ( cca 2 min chůze) na roh ulic Sazečská a Služeb. Na tomto rohu naleznete vstup do areálu továrny, kde se zkušebny nacházejí. Pokračujte do areálu a šipky už Vás navedou.

Jedou k nám též tramvaje 5, 6, 7, 11, 15, 24, 26, 96