Tuhle stránku bych chtěl věnovat vybavení, které používám a firmám, kterým jsem moc vděčný za podporu.
Moje soupravy a nástroje se liší projekt od projektu, skládání mých „hraček“ a hledání optimálních zvuků pro danou příležitost považuju za obrovskou zábavu.

Neve

Tady mám podobný setup jako na Bachtale, je to místy hodně podobná muzika, jen používám více činelů, minimálně dva ridy (Anatolian – Emotion a Bertram Engle Signature) a hodně efektových splashů na speciálním stojanu (až 6 činelů vedle sebe)


DrumCircle a workshopy

Tady nejčastěji hrají všichni okolo mne ale když na to přijde, používám djembe opět od firmy Meinl, stejnou serii jako všude jinde conga, a plastové trubičky boomwhackers, díky kterým z lidí poskládám během chvilky fungující orchestr .


Laura a její tygři, Big Bang

Na Lauru a hodně dalších velikých projektů (Work, Shop & More) vozím poměrně veliký set up, jsou tam 3 conga firmy Meinl (Woodcraft – quinto, conga, tumba), bonga stejné serie, dejmbe, timbales (Headliner, nebo Luis Conte), to vše na mechanice Meinl, dál hoooodně činelů Anatolian na mechanice Mapex a vyše popsané efektové perkuse, vše značky Meinl.


Když používám paličky, nebo různé špejle a podobné efekty, jedná se většinou a výrobky firmy Balbex, která dělá i můj signature model, tady najdeš profil.

Nebo Flix. Na nejrůznější natáčení a hodně dalších koncertů vozím i Wavedrum Oriental firmy Korg.


kytarymeinl


Všem, které jsem uvedl, moc děkuju za podporu, vážím si toho, že můžu hrát na tak kvalitní nástroje…