Groove Army

Groove Army

BUBENICKÁ SHOW TOKHI & THE GROOVE ARMY

Bubenická show Tokhi & the Groove Army je originální projekt, který vychází z principů brazilské samby, ale v několika aspektech ji přesahuje. Skupina bubeníků používá nástroje typické pro slunnou Brazílii a mimo klasických rytmů pro tzv. Samba baterria hraje Groove Army i moderní beaty, inspirované například hip hopem, r´n´b, případně groovy a rytmy původem ze všech koutů světa. Díky pestrému rozsahu dokáže Groove Army spojit fanoušky různých hudebních stylů. Je to silná show, která diváky naprosto strhne ke spontánním reakcím, pobaví a dodá energii. Groove Army vám nabízí víc. Možností je i kombinace s DrumCirclem, kdy rozdáme až 1000 bubnů, nebo ozvučných trubiček Boomwhackers a vy sami se stanete součástí jedné velké bubenické kapely.

Bubeníci Groove Army jsou díky choreografii, kostýmům a bez nutnosti ozvučení nebo možnosti pochodu celého tělesa všestrannou záležitostí. Vhodní na koncertní pódia, festivaly, průvody, V.I.P. party, openingy, přehlídky a další akce.

GROOVE ARMY

Groove Army vám nabízí nevšední zážitek a bubenickou show, navíc nemusíme zůstat “pouze“ u bubnů, jak je znáte! Jsme oblíbení i díky našemu industrial představení, kde používáme jako nástroje úplně cokoliv! Této show již využily společnosti jako Kofola, Ikea, Ferrari, Dopravní podnik Praha, Lexus, Coca Cola, Pilsner Urquell, Lego, nebo Cat a mnoho dalších. Hráli jsme tak na auta, nábytek, vojenskou polní kuchyni, sudy od piva, nádobí, rozebrané buldozery, bagry a dokonce i na tank! Doporučujeme také kombinovat Groove Army s DrumCirclem , nebo s Vaším workshopem, či seminářem, kde si nástroje všichni sami vyzkoušíte! Představení postavíme na klíč, přesně podle představ každého klienta.

Novinkou je náš královský koncertní projekt, Groove Army: Royal Squad.

Royal Squad přesahuje několik hudebních žánrů a aspiruje tak spíše na audiovizuální show nadnárodního formátu, než na formu klasického koncertu. Leader Tokhi při tvorbě této show čerpal ze svých celoživotních zkušenosti z muziky a cest s hudbou po většině kontinentů naší krásné planety. Royal Squad je výsostným představením toho nejlepšího, co si kdy dokázala Groove Army vysnít. Součástí provedení každého koncertu je působivé intro, masky, nádherné kostýmy a vyladěná scéna. Mimo bubenické smršti na klasické nástroje této kapely se představí i koncertní bicí sada, DJ set, obří gong, nebo barely, které zaplní celou stage. Tohle se musí zažít.

Konec her, G.A.R.S., bílé masky a intenzivní beaty zasazené do moderních aranží, vyrazí divákům dech.

We are the Groove Army. We are the Royal Squad. We are you, you are us.

Groove Army Academy

Naučíme bubnovat i Tebe!
Chceš být součástí Groove Army? Nezáleží na tom, jestli jsi nikdy na nic nehrál, nebo nehrála. Nezáleží ani na tom, kolik je Ti let. Zkus si u nás nezávaznou open class, nebo se rovnou přihlas do akademie na pravidelné lekce!
Učíme přímo u nás v areálu a ti nejlepší ze studentů nás doplní i na našich akcích!
(Výuka momentálně podléhá nařízením vlády ČR a čekáme tak na opětovné spuštění)
Groove Army for Life!